O nas

O mnie

Nazywam się Marta Ratajczyk, jestem absolwentką Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu na kierunku Kosmetologia, a w branży kosmetologii estetycznej pracuję od wielu lat. Jestem kosmetologiem z pasją, którą chcę dzielić się z Państwem w swoim nowym gabinecie. Misją mojej działalności jest zapewnienie maksymalnego komfortu, bezpieczeństwa i przede wszystkim zadowolenia moich klientów. Niezależnie od tego, na jaki zabieg się Państwo zdecydują, mogę z całą pewnością zagwarantować najwyższą jakość wykonanej usługi i zauważalne efekty.

O Studio MR

Mój gabinet jest zupełnie nowy i zaprojektowany od podstaw, w pełni wyposażony w najlepszej jakości sprzęt i kosmetyki do Państwa dyspozycji. Gabinet jest zlokalizowany w Mokronosie Dolnym na ulicy Morelowej 2, jest to niedaleko Wrocławia, blisko zjazdu z AOW, a dojazd na miejsce jest dogodny i prosty. Na posesji znajduje się także spory parking dla klientów odwiedzających moje studio.

Z zastosowaniem najnowocześniejszych rozwiązań i profesjonalnego sprzętu od marek takich jak Bloomea, Monduniq, czy Mansard, w mojej ofercie znalazły się najpopularniejsze zabiegi kosmetyczne, za sprawą których pomogę Państwu odkryć Wasze piękno na nowo.

O zabiegach

Po odbyciu zabiegów w moim gabinecie skóra nabierze jędrności, gładkości i efektu widocznego odmłodzenia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i z pełnym skupieniem na zadowoleniu moich klientów proponuję Państwu więcej, niż tylko fenomenalne efekty – moje zabiegi to przede wszystkim wspaniałe doświadczenie, które zechcą Państwo z pewnością powtarzać częściej. W moim portfolio usług znajdą się także inne zabiegi, nie tylko poprawiające kondycję skóry.

Oto niektóre z zabiegów, które oferuję w swoim studio:

  • kompleksowy zabieg modelowania skóry,
  • dokładne oczyszczanie wodorowe skóry,
  • przeróżne zabiegi upiększające oprawę oka – między innymi stylizacja rzęs i brwi,
  • depilacja twarzy i ciała z użyciem wosku.

Sprawdź moją ofertę i pozwól sobie na nowo poczuć się pięknie i młodo.

Odwiedź mój gabinet już dziś lub zadzwoń i umów się na wizytę!

Studio MR zaprasza!